00
SCROLL TO START EXPLORING

 

 

همیشه سعی کرده ایم برای بالا رفتن سطح کیفی  زندگی سلامت شهروندان تاثیر به سزایی داشته باشیم وچنین هدفی بدون کوشش همکاران داخل سازمان در کلیه واحد ها غیر ممکن می باشد.

 

همه ما بر این باور هستیم که” آیــرســت یــک شــرکت نیــســت،همـه ما اعــضای یـک خـانـواده ایــم . ”

شماره های تماس:

88628864

09129302600

 

 

الهام سمیرانی
مدیر فروش و عضو هیئت مدیره

خانم مهندس الهام سمیرانی از سال 86 به عنوان مدیر فروش در گروه آیرست فعالیت داشته،ایشان با برنامه ریزی،درایت و جدییت در حال توسعه بازار و در پی برآورده کردن خواسته ها و نیاز های مشتریان و نمایندگان میباشند .

حمیده عظیمی
سرپرست فروش و امور نمایندگان

خانم حمیده عظیمی از سال 89 به عنوان سرپرست فروش و امور  نمایندگان در گروه آیرست فعالیت داشته، به عنوان دلسوزترین پرسنل از ایشان میتوان یاد کردو جدیت ایشان در کار ستودنی است

عباس خراسانی
مدیر داخلی

آقای عباس خراسانی  از سال 86 به عنوان مدیر داخلی در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت داشته،ایشان  همراه همیشگی شرکت هستند و در تمام روز ها،یاری رسان ما بوده اند .

نرگس جان نثاری
مسئول تبلیغات

خانم نرگس جان نثاری از سال 94 به عنوان مسئول تبلیغات  در گروه آیرست فعالیت داشته.ایشان همواره با انرژی،خلاق و سخت کوش بوده هستند

نسیم سمیرانی
مسئول سایت

خانم نسیم سمیرانی از سال 94 در بخش سایت  فعالیت میکنند.ایشان  صبورانه و با سخت کوشی سعی در پیشرفت و موفقیت بیشتر در زمینه شبکه های اجتماعی  و سایت شرکت اسپیتمان آسا  دارند .

زهرا جراحی
مسئول مالی

خانم جراحی از سال 87 به عنوان سرپرست مالی در گروه آیرست فعالیت داشته اند و دلسوزانه در تمام عرصه ها همراه خانواده اسپیتمان آسا بوده اندو یکی از معتبر ترین افراد سازمان میباشند.

مریم خواجه نوری
مسئول خدمات پس از فروش

خانم مریم خواجه نوری در سال 95 به عنوان مسئول خدمات پس از فروش در  شرکت اسپیتمان آسا شروع به فعالیت کردند. ایشان همیشه با گشاده رویی و صبوری پاسخگوی مشتریان هستند.

سعیده محمودی
مسئول دفتر مدیر عامل

ایشان از سال 93 به عنوان مسئول دفتر مدیر عامل و مسئول CRM در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند.ایشان همیشه با گشاده رویی و اخلاق نیکو با مشتریان دارند.

علی آریایی
مهندس بخش خدمات پس از فروش

آقای علی آریایی از سال 92 به عنوان مهندس خدمات پس از فروش در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند ،ایشان یکی از مودب ترین پرسنل هستند که با تخصص و مهارتی که دارند،در انجام امور VIP به مشتریان موفق عمل میکنند .

میثم حیدری
مهندس بخش خدمات پس از فروش

آقای میثم حیدری از سال 94 به عموان یکی از مهندسین بخش خدمات پس از فروش  در شرکت اسپیتمان آسا ،آغاز به فعالیت کردند.ایشان یکی از پرسنل پر انرژی و خوش اخلاق خانواده آیرست هستند.

مجتبی میر حسینی
مهندس بخش خدمات پس از فروش

آقای مجتبی میر حسینی از سال 94 به عنوان یکی از مهندسین بخش خدمات پس از فروش در شرکت اسپیتمان آسا آغاز به فعالیت کردند.ایشان همراه پر حوصله و متخصص در امور خدمات پس از فروش شرکت هستند.

فائزه صافی
مسئول قطعات

خانم صافی از سال 94 در بخش قطعاتفعالیت دارند.ایشان بسیار صبور و خوش برخورد به خواسته مشتریان توجه و رسیدگی میکنند.

دانا دیبایی
مسئول منابع انسانی

خانم دیبایی از سال 94 به عنوان مسئول منابع انسانی  و بخش سیستم مدیریت کیفیت ISO در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت میکنند،جدیت در انجام کارها،از ویژگی های بارز ایشان است

سمانه ابوحمزه
مسئول بازرگانی

خانم سمانه ابوحمزه از سال 93 به عنوان مسئول بازرگانی فعالیت دارند و از همان ابتدای شروع کار تا به امروز با دقت و درایت کامل،کار خود را انجامیدهند.

زهرا جوینده
خدمات

خانم زهرا جوینده از سال 93 در بخش خدمات در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت د ارند.ایشان حتی در روز های شلوغ کاری،همواره با اخلاق خوب و لبخند با مهمانان برخورد میکنند.

اکبر جلالی وند
مسئول انبار

آقای اکبر جلالی وند از سال 90 به عنوان مسئول انبار مرکزی در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند،قابل اعتماد بودن جزء با ارزش ترین ویژگی های بارز ایشان است که باعث موفقیتشان در کارها می شود.

مهدی ملکی
نیروی حمل و نقل

آقای مهدی ملکی از سال 90 به عنوان نیروی حمل و نقل شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند و همراه صبور و زحمتکش خانواده آیرست هستند

غلامرضا منصوری
راننده کایونت

آقای غلامرضا منصوری از سال 94 به عنوان راننده در  شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند،ایشان یکی از مودب ترین پرسنل هستند که با شخصیتی که دارند در امور محموله بسیار موفق عمل میکنند.

بهرام افروغ
نیروی حمل و نقل

آقای بهرام افروغ از سال 92 به عنوان نیروی حمل و نقل در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند.ایشان همیشه با دل و جان تمام امور محموله را انجام داده و همراه ما بوده اند.