بیانیه ماموریت شرکت

شرکت خدمات ماساژ طبی اسپیتمان آسا که با سرمایه گذاری بخش خصوصی برای کمک به ارتقاء سطح سلامت و کیفیت زندگی مردم و کمک به مقابله با استرس‌های ناشی از زندگی مدرن امروزی شکل گرفته است و بدین منظور دستگاه‌ها و تجهیزات ماساژ طبی را از معتبرترین و نام‌آورترین برندهای خارجی منطبق با استانداردهای روز دنیا وارد کشور می‌نماید. به طوری که اقشار مختلف جامعه با سطح نیاز و درآمد مختلف را پوشش دهد. در کنار واردات، ما خود را موظف به راه اندازی دقیق دستگاه ها در محل، ارائه آموزش لازم و کافی، گارانتی محصولات، ارائه خدمات پس از فروش به مشتری به صورتی متمایز، ممتاز و هیجان انگیز می‌دانیم زیرا خود را در قبال حفظ سلامت مشتریان خود مسئول میدانیم. ما براین باوریم که کسب سودی منصفانه برای شرکت همراه با ارزش آفرینی برای مشتریان میتواند مشتریان ما را به شرکای تجاری وفادار ما تبدیل کند و منافع متقابل بلند مدت طرفین را در قالب ارتباط برنده-برنده تامین نماید. ما برای تحقق ماموریت والای خود ، کارکنانی شایسته، توانمند، کارآمد و با انگیزه داریم که خدمت به مشتریان را افتخار خود می‌دانند و تلاش می‌کنند تمایزی آشکار بین ما و سایر شرکتهای فعال در این عرصه ایجاد کنند.

مدیریت و کلیه پرسنل شرکت خدمات ماساژ طبی اسپیتمان آسا

پرسنل شرکت اسپیتمان آسا

عباس خراسانی
مدیر داخلی

آقای عباس خراسانی  از سال 86 به عنوان مدیر داخلی در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت داشته، ایشان  همراه همیشگی شرکت هستند و در تمام روز ها،یاری رسان ما بوده اند .

الهام سمیرانی
مدیر فروش و عضو هیئت مدیره

خانم  الهام سمیرانی از سال 86 به عنوان مدیر فروش در گروه آیرست فعالیت داشته اند. ایشان با برنامه ریزی، درایت و جدیت در حال توسعه بازار و در پی برآورده کردن خواسته ها و نیاز های مشتریان و نمایندگان هستند.

زهرا جراحی
مسئول مالی

خانم جراحی از سال 87 به عنوان سرپرست مالی در گروه آیرست فعالیت داشته اند و دلسوزانه در تمام عرصه ها همراه خانواده اسپیتمان آسا بوده اند. ایشان یکی از معتبرترین افراد سازمان هستند.

حمیده عظیمی
سرپرست فروش و امور نمایندگان

خانم حمیده عظیمی از سال 89 به عنوان سرپرست فروش و امور  نمایندگان در گروه آیرست فعالیت داشته اند. از ایشان می‌توان به عنوان دلسوزترین پرسنل مجموعه یاد کرد و جدیت ایشان را در کار ستود.

توحید فرزانه
تحصیلدار

آقای توحید فرزانه به عنوان تحصیلدار شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند و همراه صبور و زحمتکش خانواده آیرست هستند.

اکبر جلالی‌وند
مسئول انبار

آقای اکبر جلالی‌وند از سال 90 به عنوان مسئول انبار مرکزی در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند، قابل اعتماد بودن جزء با ارزش ترین ویژگی های بارز ایشان است که باعث موفقیتشان در کارها می شود.

علی آریایی
کارشناس بخش خدمات پس از فروش

آقای علی آریایی از سال 92 به عنوان مهندس خدمات پس از فروش در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند، ایشان یکی از مودب ترین پرسنل هستند که با تخصص و مهارتی که دارند، در انجام امور VIP به مشتریان موفق عمل می‌کنند.

بهرام افروغ
نیروی حمل و نقل

آقای بهرام افروغ از سال 92 به عنوان نیروی حمل و نقل در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند. ایشان همیشه با دل و جان تمام امور محوله را انجام داده و همراه ما بوده اند.

پگاه افشار مافی
مسئول بازرگانی

خانم پگاه افشار مافی به عنوان مسئول بازرگانی در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند و همواره کار خود را با دقت و درایت کامل، انجام می‌دهند.

زهرا جوینده
خدمات

خانم زهرا جوینده از سال 93 در بخش خدمات در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند. ایشان حتی در روز های شلوغ کاری، همواره با اخلاق خوب و لبخند با مهمانان برخورد می‌کنند.

نرگس آزادمنش
کارشناس فروش شعب

خانم نرگس آزادمنش به عنوان کارشناس فروش شعب در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند. ایشان همیشه با دل و جان تمام امور محوله را انجام داده و همراه ما بوده اند.

نرگس جان‌نثاری
مسئول تبلیغات

خانم نرگس جان نثاری از سال 94 به عنوان مسئول تبلیغات در گروه آیرست فعالیت داشته‌اند. ایشان همواره با انرژی،خلاق و سخت کوش بوده و هستند.

فائزه صافی
کارشناس ستادی خدمات پس از فروش

خانم فائزه صافی  از سال 94 به عنوان کارشناس ستادی خدمات پس از فروش در شرکت اسپیتمان آسا آغاز به فعالیت کردند. ایشان همراه پر حوصله و متخصص در امور خدمات پس از فروش شرکت هستند.

میثم حیدری
کارشناس بخش خدمات پس از فروش

آقای میثم حیدری از سال 94 به عنوانیکی از مهندسین بخش خدمات پس از فروش در شرکت اسپیتمان آسا ،آغاز به فعالیت کردند. ایشان یکی از پرسنل پرانرژی و خوش اخلاق خانواده آیرست هستند.

زهرا باقری
کارشناس فروش شعب

ا خانم زهرا باقری به عنوان کارشناس فروش شعب در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند. ایشان همیشه با دل و جان تمام امور محوله را انجام داده و همراه ما بوده اند.

نسیم همتی
کارشناس حسابداری

خانم نسیم همتی  به عنوان کارشناس حسابداری در شرکت اسپیتمان آسا آغاز به فعالیت کردند. ایشان همراه پر حوصلهدر امور حسابداری شرکت هستند.

الهام حیدرزاده
کارشناس ستادی خدمات پس از فروش

خانم الهام حیدرزاده به عنوان کارشناس ستادی خدمات پس از فروش در شرکت اسپیتمان آسا آغاز به فعالیت کردند. ایشان همراه پر حوصله و متخصص در امور خدمات پس از فروش شرکت هستند.

رسول صدری مجیر
کارشناس فنی خدمات پس از فروش

آقای رسول صدری مجیر  به عنوان کارشناس فنی خدمات پس از فروش در شرکت اسپیتمان آسا آغاز به فعالیت کردند. ایشان همراه پر حوصله و متخصص در امور خدمات پس از فروش شرکت هستند.

مشعل قباشی
نیروی حمل و نقل

آقای مشعل قباشی به عنوان نیروی حمل و نقل در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند. ایشان همیشه با دل و جان تمام امور محوله را انجام داده و همراه ما بوده اند.

وحید شکری
نیروی حمل و نقل

آقای وحید شکری به عنوان نیروی حمل و نقل در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند. ایشان همیشه با دل و جان تمام امور محوله را انجام داده و همراه ما بوده اند.

سعید مصوری
مسئول نظارت و بازرسی شعبات و نمایندگی

آقای سعید مصوری به عنوان مسئول نظارت و بازرسی شعبات و نمایندگی ها در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند، قابل اعتماد بودن جزء با ارزش ترین ویژگی های بارز ایشان است که باعث موفقیتشان در کارها می شود

علیرضا کریم زاده
مسئول قطعات

جناب آقای علیرضا کریم زاده مسئول قطعات شرکت اسپیتمان آسا هستند. ایشان بسیار صبور و خوش برخورد به خواسته مشتریان توجه و رسیدگی می‌کنند.

مینا فضلعلی
کارشناس فروش

خانم مینا فضلعلی به عنوان کارشناس فروش در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند، صبر در پاسخگویی و صحبت با مشتریان، ویژگی شاخص ایشان است.

ابراهیم ارداغی
کارشناس فروش شعب

آقای ابراهیم ارداغی به عنوان کارشناس فروش شعب در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند، قابل اعتماد بودن جزء با ارزش ترین ویژگی های بارز ایشان است که باعث موفقیتشان در کارها می شود .

احسان امامی
کارشناس فروش شعب

آقای احسان امامی به عنوان کارشناس فروش شعب در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند، قابل اعتماد بودن جزء با ارزش ترین ویژگی های بارز ایشان است که باعث موفقیتشان در کارها می شود .

سمیرا محبی
کارمند CRM

خانم سمیرا محبی به عنوان کارمند CRM  در شرکت اسپیتمان آسا فعالیت دارند،